Képeken látható szandál. Bölcsiben benti cipőnek használtuk, mosástól kopott, nem a hordástól. Kérdésekre szívesen válaszolok.
Előre utalással megoldható MPL és Webox küldés, személyes átvétel XV. kerületi lakcímünkön és XIII. kerületi munkahelyünkön előre egyeztetéssel.
10 napos aukció, nem zárom le hamarabb, villámáron azonnal vihető.
A vevőt kérem, hogy vegye fel velem a kapcsolatot egy héten belül és bonyolítsuk le minél hamarabb az adás-vételt. Köszönöm.
Spórolj a postán, nézz körül nálam és vegyél több mindent...
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2015-03-31 22:00
. Kék 24-es Renbut szandál bth: 15 NMÁ! - Jelenlegi ára: 1 Ft
2015. március 22., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése